Історія успіху: як Siegmund допомагає нам зростати

1096

ТОВ “МР” – це сучасний центр комплексної металообробки. Ми проектуємо та виготовляємо металеві деталі та вузли на замовлення за специфікаціями наших клієнтів. На площі 3500 м² працює більше 100 висококваліфікованих працівників. Щомісяця ми відвантажуємо нашим клієнтам понад 100 000 кг готових виробів. Парк обладнання налічує 12 тяжких верстатів з ЧПУ та безліч одиниць іншої техніки. Ми виготовляємо все, від невеликих окремих деталей до цілісних металевих збірок.

З моменту заснування у 2005 році, ми залишаємося вірними нашим основним цінностям – якісному обслуговуванню клієнтів, прагненню розвитку та любові до інновацій. Нам важливо, щоб ваші компоненти були виготовлені відповідно до найвищих стандартів якості та безпеки. Саме тому ми обираємо Siegmund.

Перший стіл Siegmund ми замовили в 2015 році. На той час це була ризикована інвестиція, адже на ці гроші можна було обладнати декілька постів, використовуючи дешеві столи. Було багато сумнівів і вагань. Ми ставили собі питання: “Чи вартує це своїх грошей?”, “Чи справді цей стіл розширить наші можливості?”, “Чи зможемо ми використовувати на повну весь його функціонал?”. Але ми прийняли правильне рішення і це стало ключовим моментом у розвитку нашого бізнесу на найближчі роки.

Сьогодні в нашому арсеналі 9 столів і ми не плануємо на цьому зупинятися. Ми чи не єдине підприємство в Україні, яке має досвід експлуатації столів та оснастки Siegmund всіх трьох систем: 16, 22 та 28. Обладнання Siegmund допомагає розширити наші можливості та сприяє підвищенню конкурентоспроможності нашої компанії на ринку металообробки.

Про компанію Siegmund

Siegmund — провідний німецький виробник, що спеціалізуються на розробці та виготовленні високоякісних зварювальних столів та зварювального обладнання. Це сімейна компанія з 30-річною історією. Продукція Siegmund знаходить своє використання у різних галузях, включаючи автомобільну промисловість, виробництво металоконструкцій, аерокосмічну галузь та інші. Усі її підрозділи й заводи розташовані в Європі, а продукція (столи, швидкозатискні елементи й інше приладдя) постачається в 60 країн.

Обладнання Siegmund — вибір професіоналів

Складально-зварювальні столи Siegmund дозволяють максимально надійно та ефективно фіксувати вироби, що підлягають подальшому зварюванню, позиціонуючи їх з високою точністю, забезпечуючи при цьому можливість виконання всього комплексу робіт від компонування до зварювання та кінцевого складання на одному робочому місці. Їх використовують для зварювання автомобільних та авіаційних рам, випробувальних стендів, корпусних і кузовних елементів, де найменше відхилення може призвести до вибраковування всього виробу або конструкції загалом. Висока якість столів дозволяє працювати набагато точніше і з меншою кількістю помилок.

Столи Siegmund можуть бути легко модифіковані або розширені, в залежності від обсягу робіт або величини деталей, які обробляються, дозволяючи вирішувати різноманітні завдання та пристосовувати системи під свої потреби. Наприклад, можна з’єднувати кілька столів у єдину робочу поверхню потрібних розмірів.

Столи Siegmund піддаються обробці за допомогою технології плазмового азотування. Процес насичення поверхневого шару металу азотом впливає на фізичні та хімічні властивості поверхні столів. Це дозволяє забезпечити високі показники стійкості до деформації, іржі, механічних пошкоджень та захищає поверхню від прилипання зварювальних бризок.

Особливості та переваги столів Siegmund

 • Висока точність та стабільність розмірів;
 • Точно фрезерована поверхня;
 • На поверхні не утворюється нагар, не прилипають бризки металу й окалина;
 • Крайки й кути столів закруглені;
 • Міліметрова шкала – масштабування з чотирьох сторін;
 • Суцільні лінії для кращої орієнтації;
 • Отвори в столі мають фаски;
 • Легке інтуїтивно зрозуміле налаштування;
 • Зручні швидкозатискні елементи;
 • Легко переналаштовується під інші типорозміри й компонування;
 • Стіл гарантовано не поведе через термічний вплив;
 • Стійкі ніжки столу, витримує високі навантаження, не розхитується і не ослаблюється;
 • Довгий термін служби.

Три системи для завдань різної складності

Щоб охопити весь спектр можливих конструкцій, від дрібних легковагих до габаритних важких, виробник випускає три основні версії столів для зварювання — системи 16, 22 і 28 мм. Ці числа означають діаметр монтажних отворів на стільниці.

Три базові версії лежать в основі величезного асортименту столів із аксесуарами, опорами, додатковими деталями з різних матеріалів.

Характеристики системи Siegmund 16

Цю систему призначено для виготовлення відносно легких рамних конструкцій і дрібних компонувань.

 • товщина стільниці — 11,5–13 мм;
 • діагональна сітка отворів —  50×50 мм, крок отворів на бічних стінках — 25 мм;
 • максимальне навантаження — до 1000 кг на опору для базової версії.

Характеристики системи Siegmund 22

Цю систему призначено для виготовлення середньоважких конструкцій або, як заявляє виробник, для тих, кому складно визначитися, який тип переважно оброблятиметься на столі. Система Siegmund 22 міцніша за 16-ту й водночас дешевша за важку 28-му.

 • товщина стільниці — 24,5–27 мм;
 • діагональна сітка отворів — 100×100 мм, крок отворів на бічних стінках — 50 мм;
 • максимальне навантаження — до 2000 кг на опору для базової версії (до 3000 кг для виконання PLUS).

Характеристики системи Siegmund 28

Це міцний зварювальний стіл для габаритних і важких компонувань.

 • товщина стільниці — 24,5–27 мм;
 • діагональна сітка отворів — 100×100 мм, крок отворів на бічних стінках — 50 мм;
 • максимальне навантаження — до 2000 кг на опору для базової версії (до 3000 кг для виконання PLUS).

Крім базових (Basic) варіантів, Siegmund пропонує моделі Professional 750 (твердість поверхні — до HV750), Extreme 8.7 і Extreme 8.7 PLUS (з інструментальної сталі Х8.7), Т-слоти та столи із шестигранними пазами, восьмикутні стільниці й поворотні столи.

Інструмент та оснащення

Для швидкого та простого монтажу й переналаштування Siegmund пропонує широкий асортимент універсальних затискних та опорних елементів: швидкозатискні болти, призми, упори, косинці, фланці, струбцини, магнітні та пневматичні затискачі, лещата, опори (ноги) стола тощо.

Кожен вид представлено в різних модифікаціях, щоб мати змогу формувати будь-які просторові конфігурації в горизонтальній і вертикальній площинах. Усі елементи зміцнено захисним покриттям шляхом воронування та азотування, щоб уся модульна конструкція мала однакові технологічні властивості та стійкість до навантажень і нагрівання.

Професійне обладнання є ключовим фактором в досягненні високих бізнес-результатів, адже дозволяє здійснювати виробничі процеси з високою швидкістю, покращуючи продуктивність виробництва. Siegmund – вибір для тих, хто прагне отримувати задоволення від роботи з металом та досягати найвищого рівня якості у своїй продукції. Зварювальні столи Siegmund значно спрощують складання та зварювання навіть найскладніших конфігурацій, а їх модульність дає змогу розгорнути ділянку для зварювання і в невеликому боксі, і в просторому цеху.

Якщо у вас залишились питання щодо наших можливостей, або ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію щодо впровадження систем Siegmund на вашому виробництві, зв’яжіться з нами прямо зараз!