Про компанію

Коли важливими є досвід і точність

Історія

Виробнича компанія "МР" заснована у 2005 році. На початку діяльності в компанії працювало лише 4 робітники, включаючи двох засновників. Зі скромним технічним оснащенням, але з великим бажанням, ми увійшли в металообробну галузь. Спеціалізація - виготовлення металевих конструкцій. Щоб отримати перші замовлення, ми брали в роботу складні завдання, від яких відмовлялись інші компанії. Зробивши ставку на якість, ми швидко змогли завоювати довіру клієнта. Роботи було стільки, що вже за рік ми переїхали в більше приміщення. Поступово ми накопичували досвід, запрошували нових працівників, а зароблені гроші інвестували в обладнання. В 2008 році в нас зявились перші тяжкі верстати - координатно-пробивний прес і листозгинальний верстат, в 2010 - перший лазер.

Сьогодення

На сьогоднішній день, «МР» це сучасна металообробна компанія. На площі 3500 м² працює більше 100 висококваліфікованих працівників. Щомісяця ми відвантажуємо нашим клієнтам понад 100 000 кг готових виробів. Парк обладнання налічує 11 одиниць тяжких верстатів з ЧПУ та безліч іншої техніки. Ми маємо все необхідне для виконання замовлень будь-якої складності, від невеликих окремих деталей до складних металевих конструкцій. Інвестиції в новітні технології допомагають надавати нашим клієнтам найсучасніші рішення для їх потреб. Вибрана нами бізнес-стратегія спрямована на довгострокову співпрацю. Наші клієнти знають нас як надійного партнера.
Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про наші можливості з виготовлення металу. Наші інженери в найкоротший термін проведуть розрахунок вартості та часу виконання вашого замовлення!

ПЛОЩА ВИРОБНИЦТВА

3500 м²

Наш виробничий комплекс розділено на декілька ділянок. Для кожного типу металообробки передбачено окремий цех.

ПРАЦІВНИКІВ

100+

В нас працюють фахівці високої категорії. Ми піклуємося про регулярне підтвердження та підвищення кваліфікації наших співробітників.

ВЕРСТАТІВ

30+

Ми використовуємо високоякісне сучасне обладнання з ЧПУ, що гарантує високу точність та повторюваність продукції.

БАЖАЄТЕ З НАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ?