Зварювання конструкцій з алюмінію

Виготовлення зварних виробів з алюмінію на замовлення
Компанія "МР" пропонує послуги з проектування та виготовлення виробів зі сталі, алюмінію, нержавіючої сталі та інших металів. Виробництво включає повний цикл робіт: від проектування до відправки готової продукції. Можливості підприємства дозволяють створювати конструкції з металу будь-якої складності. Для з'єднання деталей ми використовуємо контактне, аргонодугове та лазерне зварювання.

Зварювання алюмінію

Алюмінієві сплави відносять до матеріалів, що відрізняються поганою зварюваністю. Будь-який досвідчений зварювальник підтвердить, що для успішної роботи алюмінієм потрібно мати великий досвід та добре знати всі особливості цього металу. Технологічно цей процес досить складний і відсутність досвіду може призвести до непоправних наслідків. Через високу теплопровідність, низьку температуру плавлення та наявність тугоплавкої оксидної плівки, зварювання алюмінію вимагає використання спеціального обладнання. Зварювання в осередку захисного газу з використанням присадочних прутків із алюмінієвого сплаву забезпечує відмінну якість з'єднань.
Наші кваліфіковані зварювальники за допомогою сучасного обладнання можуть виконувати зварювальні роботи будь-якої складності, починаючи від прототипів і до напівавтоматизованого серійного виробництва. Виготовимо вироби для будь-яких сфер промисловості за кресленнями та ескізами замовника. Ювелірна точність обробки та дотримання технічного завдання — гарантія успішної роботи. Звертайтеся — виконаємо завдання будь-якої специфіки та станемо надійним партнером!

ГАЛЕРЕЯ
ПОРТФОЛІО

#mr_ltd_ua

Більше робіт шукайте в нашому instagram