Проектування

Наша команда кваліфікованих інженерів-конструкторів може швидко надати креслення або дизайн виробів металу відповідно до ваших потреб
Ми займаємось металообробкою з 2005 року, і за цей час здобули великий досвід в цій галузі. Завдяки постійному вдосконаленню та прагненню досягти найвищого стандарту обслуговування клієнтів, сьогодні ми є однією з найвідоміших та найшанованіших металообробних компаній в Києві. Наша кваліфікована і віддана своїй справі команда, складається з фахівців різних напрямків. Гордістю нашої компанії є інженерно-конструкторський підрозділ, який допомагає нам:
  • Оптимізувати витратну частину;
  • Розрахувати необхідні технологічні процеси;
  • Мінімізувати ймовірність браку;
  • Завжди бути готовими до нестандартного замовлення та будь-якого нетривіального завдання, маючи в арсеналі достатній конструкторський ресурс для його вирішення.

Досвідчені інженери-конструктори

Підвищення ефективності виробництва ваших продуктів, компонентів та деталей – сила нашої команди інженерів. Ми маємо багаторічний досвід і знаємо, що потрібно, щоб перетворити дизайнерський ескіз на готовий продукт. Головне – точність та ретельна увага до деталей. Належна проектна підготовка будь-якої розробки дозволяє заощадити кошти, адже ви можете бути впевнені, що отримаєте саме те, що необхідно. Наша основна мета – забезпечити максимально можливу функціональність і довговічність, зберігаючи при цьому естетику виробу, а також дотримання всіх відповідних норм і стандартів.

Робота з ескізами замовника

Наші фахівці за простим ескізом замовника, зробленим від руки, складуть необхідну конструкторсько-технічну документацію, розрахувавши при цьому оптимальні розміри всіх компонентів замовлення з деталізацією та специфікацією. Ми можемо працювати разом з вашою командою дизайнерів, щоб бути впевненим, що ваші файли оптимізовані для досягнення відмінного результату виробництва.

Сучасне програмне забезпечення

Використання сучасних комп’ютерних технологій дає нам змогу створювати вироби під конкретні потреби клієнтів. Ми використовуємо програмне забезпечення, яке дає можливість:
  • Створювати двовимірні та тривімірні моделі;
  • Візуалізувати будь які форми і тривімірні об’єкти;
  • Розраховувати можливі навантаження;
  • Надає гнучкі можливості редагування та перевірки технологічної коректності створюваних моделей;
  • Дозволяє створити повну технічну документацію проекту;

Підвищення ефективності виробництва

Клієнти часто звертаються до нас з питанням зміни дизайну своєї продукції, щоб покращити виріб, або знизити вартість виробництва. При проектуванні наші інженери знаходять оптимальні рішення, що дозволять знизити загальні виробничі затрати, але, перш за все, створити повністю функціональний продукт, що на 100% відповідатиме своєму призначенню.

Контроль на всіх етапах

Наша команда працює як добре налагоджена машина: робітники виробничого цеху безпосередньо спілкуються з командою дизайнерів. Це забезпечує безперебійну роботу всього процесу та допомагає виявляти потенційні проблеми на ранній стадії, щоб їх можна було швидко вирішити. Обробка деталей виконується на сучасному обладнанні, яке дозволяє отримати виріб ідеальної форми, точних розмірів, що суворо відповідають кресленню.
Якщо вам потрібно спроектувати та створити прототип виробу з металу, досвідчена команда промислових дизайнерів готова до роботи. Проект розробляється на основі рекомендацій замовника та конкретних технічних вимог. На якому б етапі ви знаходилися зі своєю концепцією, ми можемо надати вам рішення, які допоможуть втілити вашу ідею в життя. Ми пропонуємо повний комплекс інжинірингових послуг для підтвердження найвищих стандартів якості для вашого проекту.

ВПЛОЩА ВИРОБНИЦТВА

3500 м²

Наш виробничий комплекс розділено на декілька ділянок. Для кожного типу металообробки передбачено окремий цех.

ПРАЦІВНИКІВ

100+

В нас працюють фахівці високої категорії. Ми піклуємося про регулярне підтвердження та підвищення кваліфікації наших співробітників.

ВЕРСТАТІВ

30+

Ми використовуємо високоякісне сучасне обладнання з ЧПУ, що гарантує високу точність та повторюваність продукції.

БАЖАЄТЕ З НАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ?