Виготовлення виробів з нержавіючої сталі

Виробництво високоякісних виробів з нержавіючої сталі на замовлення
Область застосування нержавіючої сталі майже безмежна. Найчастіше цей матеріал використовують при виготовленні сходів, перил, корпусів, велопарковок, харчового обладнання, меблів, баків, бункерів та інших ємностей, у тому числі для зберігання хімічно агресивних рідин. Компанія "МР" пропонує послуги з виробництва різноманітних виробів з нержавіючої сталі на вигідних умовах. Виробництво оснащене сучасним високоточним обладнанням з ЧПУ, на якому працюють досвідчені працівники.

Особливості металу

Легуючі добавки, що входять до складу нержавіючої сталі, надають їй виняткові технічні характеристики, завдяки чому цей метал застосовується у великій кількості галузей. Хром, якого в нержавійці від 12% до 20%, в залежності від марки, забезпечує корозійну стійкість та чудові естетичні властивості. Також важливим є той факт, що нержавіюча сталь зберігає свої фізичні, хімічні та механічні характеристики без змін протягом тривалого часу. Довговічність — термін служби виробів, в залежності від інтенсивності навантажень, може досягати 20-50 років. Нержавіюча сталь добре піддається обробці. Вона чудово ріжеться, формується, зварюється, згинається, точиться та шліфується.
Великий досвід, кваліфіковані співробітники та новітнє обладнання дозволяють нам гарантувати відмінну якість виготорлення різноманітних конструкцій з нержавіючої сталі. Компанія "МР" з 2005 року успішно працює в даному сегменті ринку, має бездоганну репутацію та авторитет серед ділових партнерів. Зверніться до нас прямо зараз, щоб отримати послуги обробки металу найвищої якості.

ГАЛЕРЕЯ
ПОРТФОЛІО

#mr_ltd_ua

Більше робіт шукайте в нашому instagram