Виготовлення перфорованого металу

Ми пропонуємо десятки варіантів перфорації, які можна використовувати в найрізноманітніших архітектурних рішеннях.
Компанія "МР" приймає замовлення на виробництво перфорованого металу. Ми пропонуємо десятки різних варіантів перфорації. Роботи виконуються на координатно-пробивному пресі фірми Trumpf. Зв'яжіться з нами сьогодні – ми допоможемо втілити у життя ваші ідеї та проекти.

Перфорація металу

Перфорований лист виготовляється за допомогою процесів штампування металу на координатно-пробивному пресі. В нашому арсеналі інструментів можна знайти безліч круглих, квадратних та прорізних пуансонів. Це дозволяє нам виготовляти найбільший в Україні асортимент продукції з перфорованого металу із широким вибором розмірів, калібрів та типів отворів. У нас є велика бібліотека різних шаблонів перфорації, які можна використовувати в найрізноманітніших архітектурних рішеннях.

Наше обладнання

Координатно-пробивний прес Trumpf - одна з найкращих машин для обробки листового металу. Широкий діапазон застосування робить його ідеальним верстатом сьогодення. З його допомогою можна отримувати перфорацію необхідних розмірів та форм. Кожен візерунок має свої переваги та особливості застосування. Координатне штампування металу відбувається з великою швидкістю – отвори пробиваються за частки секунди. Верстат дозволяє виготовляти якісний перфорований метал з отворами, які найкраще підійдуть для вашого проекту.

НАШІ РОБОТИ
ПОРТФОЛІО

#mr_ltd_ua

Більше робіт шукайте в нашому instagram