Координатно-пробивні послуги

Послуги обробки листового металу на координатно-пробивному пресі
Координатне пробивання металу - це популярний спосіб металообробки, основна функція якого полягає у пробивці в листовому металі наскрізних отворів заданої форми, розмірів та розташування. Таким чином можна виготовити перфорований лист, або швидко вирізати великі партії однотипних деталей. Роботи проводяться на спеціальному обладнанні - координатно-пробивному пресі. Завдяки своїй простоті та універсальності метод застосовують для обробки сталі, алюмінію, нержавіючої сталі та інших металів.

Принцип роботи

По принципу роботи координатно пробивний прес схожий з офісним діркопробивачем для паперу. Заготовка притискається до матриці, після чого по ній із зусиллям до 200 тонн б'є пробивний інструмент – пуансон. За долі секунди пуансон та притискне кільце повертаються на вихідну позицію, а механізм позиціонування пересуває заготовку для наступнго удару. Можливості обладнання не обмежуються виконанням наскрізних отворів. Використання пуансонів різних розмірів і форм дає можливість виконувати найрізноманітніші задачі: зенковку, пукльовку, формовку. Сучасні координатно-пробивні верстати відрізняються високою продуктивністю за помірного енергоспоживання.
Ми пропонуємо нашим клієнтам якісні послуги з координатного пробивання, перфорації та штампування металу завтовшки до 3 мм. Роботи здійснюються на високотехнологічному обладнанні фірми TRUMPF. Координатно-пробивні роботи є лише одним з багатьох різноманітних способів обробки металу, які практикує наша компанія. Зв'яжіться з нами сьогодні і наші менеджери допоможуть обрати оптимальні рішення, відповідно до ваших потреб.

ГАЛЕРЕЯ
ПОРТФОЛІО

#mr_ltd_ua

Більше робіт шукайте в нашому instagram