Порізка алюмінію

Послуги розкрою листового алюмінію на сучасних ЧПУ-верстатах
Компанія "МР" пропонує повний спектр послуг з розкрою листових металів завтовшки від 0,5 мм до 150 мм. Порізка алюмінію зазвичай виконується на координатно-пробивному пресі фірми Trumpf. Алюміній великої товщини ріжеться за допомогою апарату гідроабразивного різання. За необхідності ми допоможемо підготувати технічні креслення деталей, які необхідно вирізати.

Розкрій на координатно-пробивному пресі

Координатно-пробивний прес - одна з найпопулярніших машин для роботи з алюмінієвим листом. Розкрій на координатно-пробивному пресі – передова технологія металообробки, що дозволяє одержувати вироби необхідних розмірів та форм. Найчастіше використовується виготовлення великих партій однотипних деталей. Координатне штампування металу відбувається з великою швидкістю – кожне пробиття відбувається за частки секунди. Високі показники якості, точності та продуктивності роботи досягаються за рахунок ЧПУ.

Гідроабразивна порізка

Гідроабразивне різання – процес розкрою листових матеріалів за допомогою струменя води з абразивом. Це механічний процес, при якому матеріал розрізається шляхом фізичного контакту та зносу матеріалу. Тонкий струмінь надвисокого тиску забезпечує плавний різ і дозволяє досягти високої точності обробки. Відсутність зони термічного впливу дає змогу отримувати деталі без деформації. Найчастіше ми використовуємо гідроабразивне різання для розкрою листового алюмінію великої товщини.

ГАЛЕРЕЯ
ПОРТФОЛІО

#mr_ltd_ua

Більше робіт шукайте в нашому instagram