Гнуття металу

Сучасне обладнання з ЧПУ дозволяє виконувати згинання металу з високою точністю та повторюваністю
З моменту заснування ми наполегливо працювали, щоб стати однією із найкращих металообробних компаній Києва. Будучи виробником, що обслуговує широкий спектр галузей промисловості, ТОВ "МР" може похвалитися найповнішим асортиментом ЧПУ обладнання, за допомогою якого ми виконуємо порізку, перфорацію, гнуття та механічну обробку металів. Ми пропонуємо комплексне обслуговування - від дизайну та креслень до кінцевого продукту. Гнуття листового металу є одним з найзатребуваніших процесів нашого виробництва.

Гнуття листового металу

Згинання листового металу є одним із життєво важливих процесів металообробки. Листозгинальний цех компанії "MR" оснащений сучасним обладнанням європейського виробництва, що забезпечує неперевершені результати. Завдяки технології ЧПУ весь процес фальцювання, від програмування та налаштування інструменту до гнуття, є надзвичайно продуктивним. Наше обладнання та досвід дозволяють нам виконувати роботи будь-якої складності: від разових замовлень до великосерійного виробництва.

Сучасне листозгинальне обладнання

Ми використовуємо сучасні верстати з числовим управлінням та великим розрахунковим зусиллям пресування. Верстати TRUMPF автоматично виконують розрахунки за заданими параметрами, визначають та змінюють кути. Система перевіряє пружність та автоматично компенсує програмний параметр, що дозволяє досягти високої точності та повторюваності при виготовленні деталей. Цей ЧПУ прес дозволяє згинати листовий метал товщиною до 8 мм і довжиною до 3,2 метри.
Ми пропонуємо якісні послуги гнуття листового металу, а також гнуття труб в Києві. Завдяки висококваліфікованій досвідченій команді та парку сучасного обладнання, наші клієнти можуть бути впевнені, що замовлення буде виконане вчасно і відповідно до наданого технічного проекту. Зв’яжіться з нами сьогодні щоб дізнатися більше про наші можливості. Ми розглянемо ваш прототип і запропонуємо оптимальні рішення для максимального результату.

НАШІ РОБОТИ
ПОРТФОЛІО

#mr_ltd_ua

Більше робіт шукайте в нашому instagram