Виготовлення корпусів

Проектування та виробництво корпусів з металу на замовлення
Компанія "МР" виготовляє металеві корпуси за типовими та індивідуальними проектами відповідно до встановлених стандартів якості та безпеки. Технічні можливості підприємства забезпечують реалізацію проектів по виробництву корпусних конструкцій будь-якої складності. Надаємо замовникам послуги повного циклу – від розробки ескізу, до серійного виробництва виробів з чистовою обробкою та порошковим фарбуванням.

Коропуси з металу

Корпусні металоконструкції є базовими елементами більшості агрегатів та пристроїв. Вони надійно захищають механізми від механічних пошкоджень та впливу зовнішнього середовища, забезпечуючи безпечну та довготривалу експлуатацію обладнання. Якісне виробництво корпусів з металу потребує налагоджених дій на всіх етапах технологічного процесу. Наша компанія має всі необхідні знання, навички та інструменти, які дозволяють за короткий термін виконувати навіть найскладніші завдання. Ми виготовляємо цілісні та збірні металеві корпуси практично для всіх видів обладнання та приладів промислового чи господарського призначення, гарантуючи якісний кінцевий результат.
Досвід роботи компанії на ринку високоточної металообробки понад 17 років. Персонал підприємства – злагоджена команда професіоналів: інженерів-конструкторів, операторів, зварювальників, слюсарів та висококваліфікованих спеціалістів з обслуговування обладнання. Можливості компанії дозволяють виконувати як штучні, так і великосерійні замовлення на виробництво корпусних конструкцій. Ми готові проконсультувати вас з усіх питань щодо виробництва металевих корпусів. Дзвоніть!

ГАЛЕРЕЯ
ПОРТФОЛІО

#mr_ltd_ua

Більше робіт шукайте в нашому instagram