Порізка металу

Точність та чистий різ навіть при різанні дуже товстих матеріалів
Наша компанія використовує сучасне високотехнологічне обладнання провідних європейських виробників, що дозволяє нам якісно виконувати різання листового металу будь-якої складності. За потреби ми допоможемо підготувати технічні креслення деталей, які потрібно вирізати. Ми робимо все необхідне, щоб порізка листового металу на нашому підприємстві проходила швидко та ефективно.

Лазерна порізка

Лазерна порізка - це сучасний процес розкрою листового металу за допомогою високопотужного лазерного пучка. Процес характеризується високою точністю, економічністю та швидкістю обробки. При такому способі обробки виключається механічна дія на матеріал, що позитивно позначається на якості готового виробу.

Наш верстат для лазерного різання – вуглекислотний лазер фірми TRUMPF забезпечує відмінну якість порізки та високу продуктивність при обробці матеріалів товщиною до 16 мм. Цей лазер має розмір станини для розміщення листів 1500 х 3000 мм. та може обробляти великі партії в рекордно короткі терміни.

Гідроабразивна порізка

Гідроабразивна порізка - процес різання листових матеріалів за допомогою води та абразиву. Це механічний процес, при якому матеріал розрізається шляхом фізичного контакту та зносу матеріалу. Струмінь надвисокого тиску забезпечує плавний точний різ та дозволяє досягти високої точності обробки. Основна відмінність гідроабразивного різання від інших методів полягає в тому, що це нетепловий процес. Відсутність зони термічного впливу дозволяє отримувати деталі без деформації, що забезпечує відмінну якість поверхні ріжучої кромки. Гідроабразивна порізка дозволяює виконувати складний розкрій металу та отримувати якісні результати, яких просто неможливо досягти за допомогою іншого обладнання.

Розкрій на координатно-пробивному пресі

Координатно-пробивний прес - одна з найпопулярніших машин для роботи з листовим металом. Пробивка отворів у листовому металі на координатно-пробивному пресі - передова технологія металообробки, що дозволяє одержувати отвори необхідних розмірів і форм. Найчастіше використовується для виготовлення великих партій однотипних деталей. Координатне штампування металу відбувається з великою швидкістю - кожен отвір пробивається за частки секунди. Оператору необхідно лише контролювати виробничий процес та вчасно змінювати програми.
Ми пропонуємо послуги різання листового металу будь-яких форм та розмірів на сучасному високоточному обладнанні. У нас ви можете замовити порізку як одиничних виробів, так і великими партіями. Ми гарантуємо прецизійну точність заготовок та деталей будь-якої конфігурації. Якщо ви бажаєте розмістити замовлення, або вам потрібна додаткова інформація, наші менеджери готові проконсультувати з усіх питань. Наша команда інженерів зробить все необхідне, щоб співпраця стала максимально продуктивною.

ГАЛЕРЕЯ
ПОРТФОЛІО

#mr_ltd_ua

Більше робіт шукайте в нашому instagram