Обробка металу скляними кульками

Дробоструменева обробка поверхні металу з використанням абразивного матеріалу із загартованого натрієвого скла
Компанія "МР" є підприємством повного циклу. Ми надаємо весь спектр послуг із металообробки: від проектування та доопрацювання креслень до поверхневої обробки та порошкового фарбування готових виробів. Виробничі потужності знаходяться в місті Київ. Цех оснащений новітнім європейським обладнанням, за яким працюють висококваліфіковані працівники. Серед наших постійних клієнтів підприємства різного масштабу: від індивідуальних майстрів до міжнародних корпорацій.

Склоструменева обробка

Процес відбувається в закритих камерах, де за допомогою спеціального пістолета на поверхню виробу спрямовують струмінь з мільйонами скляних мікрокульок, які рухаються в потоці стисненого повітря. Абразив знімає з поверхні всі забруднення не змінюючи геометрію деталі. Основна перевага скляних кульок - вони ідеально круглі і не пошкоджують виріб. Це дозволяє делікатно обробляти даним способом навіть крихкі матеріали. Контрольована пластична деформація поверхні металу утворює легкий наклеп, який покращує експлуатаційні характеристики виробу та надає матовий відтінок. Завдяки ефекту матування цей спосіб часто застосовують для фінішної обробки деталей з алюмінію.
Обробка металевих поверхонь відіграє величезну роль у продовженні терміну служби металів. Необхідний тип обробки підбирається індивідуально, в залежності від особливостей та умов експлуатації виробу. Всі етапи виробництва проходять на нашому підприємстві з використанням сучасного обладнання. Для початку співпраці відправте нам технічне завдання будь-яким зручним для вас способом.

ГАЛЕРЕЯ
ПОРТФОЛІО

#mr_ltd_ua

Більше робіт шукайте в нашому instagram