Нанесення полімерного покриття

Надає виробу привабливий зовнішній вигляд та захищає від корозії
Компанія "МР" з 2005 року займається виготовленням якісних виробів з металу. Ми маємо кваліфіковану та віддану своїй справі команду, власний інженерно-конструкторський підрозділ та все необхідне обладнання з для реалізації найскладніших замовлень та проектів. Ми пропонуємо повний цикл металообробки, починаючи з розробки креслень, закінчуючи нанесенням захисного покриття.

Порошкове фарбування

Порошкове фарбування металу — популярна технологія, що дозволяє надійно захистити метал від корозії і одночасно надати виробу привабливий зовнішній вигляд. Будь-яке порошкове покриття починається попередньої обробки. Хімічним або механічним способом поверхню металу очищують від іржі, бруду та жирів. Далі виріб переміщують в фарбувальну камеру, де за допомогою спеціального пістолета на поверхню металу розпилюють електрично заряджені частинки фарби. На фінальному етапі покриті тонким шаром порошку вироби переміщують в піч. Нагрівання спричиняє полімеризацію фарби. В результаті на поверхні утворюється міцна полімерна плівка необхідного відтінку.
Порошкове фарбування почали застосовувати ще у 50-ті роки минулого століття. З розвитком технологій почали з'являтися нові екологічно чисті матеріали, розширилася палітра кольорів, завдяки чому цей спосіб витіснив інші, менш ефективні методики. Наша компанія має власний цех фарбування, високотехнологічне обладнання і штат професійних співробітників. Наша увага зосереджена на наданні високоякісних послуг з металообробки, включаючи обробку поверхні для продовження терміну служби продукції. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати якісний кінцевий продукт:

ГАЛЕРЕЯ
ПОРТФОЛІО

#mr_ltd_ua

Більше робіт шукайте в нашому instagram