Виготовлення виробів з алюмінію

Проектування та виготовлення алюмінієвих конструкцій
Алюміній – легкий та міцний немагнітний метал, який має беззаперечні технологічні переваги. Він легко піддається обробці, має хорошу електропровідність, стійкий до корозії. Гарний зовнішній вигляд та високі експлуатаційні характеристики роблять алюмінієві деталі та конструкції незамінними в різних умовах застосування. Продукція з алюмінію широко застосовується в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, приладобудуванні, на залізничному транспорті та в харчовій промисловості.

Обробка алюмінію

При виготовленні виробів з алюмінію використовують різні технології. Прийнято вважати що цей метал добре піддається обробці. Однак, кожен його сплав має певні особливості, які варто враховувати заздалегідь. Саме тому обробка алюмінію потребує глибокого розуміння властивостей металу. Особливої уваги вимагає процес зварювання, для якого потрібний високий рівень кваліфікації зварювальників та наявність високотехнологічного обладнання. Світловідбивні властивості обмежують можливості лазерної обробки металу. Завдяки своїй пластичності алюміній є одним з найзатребуваніших матеріалів при виробництві деталей на токарних і фрезерних верстатах.
В компанії "МР" працюють фахівці, які мають необхідні знання та успішний багаторічний досвід у виробництві деталей та конструкцій з алюмінію. На виробництві площею 3000 м² встановлено сучасне обладнання, яке постійно оновлюється. Ми пропонуємо порізку, перфорацію, гнуття, зварювання, механічну та фінальну обробку алюмінію. Зверніться до нас сьогодні, щоб отримати послуги металообробки найвищої якості.

ГАЛЕРЕЯ
ПОРТФОЛІО

#mr_ltd_ua

Більше робіт шукайте в нашому instagram