Виготовлення виробів з металу

Ми пропонуємо надійні рішення для побуту та промисловості
"МР" — металообробна компанія, яка пропонує спеціалізовані послуги з виготовлення виробів з металу за зразками або кресленнями замовника. Якщо потрібно створити прототип металевого виробу, у нас є досвідчена команда конструкторів, яка допоможе в проектуванні. У нас багатий досвід виконання завдань під ключ — від концепції до серійного виробництва. Сучасне обладнання дозволяє отримати виріб ідеальної форми, точних розмірів, що суворо відповідають кресленню.

Наші можливості

Компанія "МР" сьогодні є одним із провідних експертів комплексної металообробки в Києві. З моменту заснування в 2005 році ми виготовили понад 1000 найменувань продукції зі сталі, алюмінію, міді, титану, бронзи та нержавіючої сталі. Накопичений досвід дозволяє нам брати в роботу навіть найскладніші проекти. Ми постійно інвестуємо в майбутнє, розширюючи парк обладнання за рахунок сучасних верстатів з ЧПУ. Всі етапи виробництва проходять на нашому підприємстві, без залучення сторонніх організацій. Ми об'єднали під своїм дахом команду спеціалістів різного профілю, які мають навички, необхідні для виконання будь-яких завдань.
Ми спеціалізуємося на виготовленні виробів із металу за зразками або кресленнями замовника. Всі роботи проводяться на власному високотехнологічному обладнанні — замовляючи продукцію у нас, ви не переплачуватимете посередникам. Зробіть замовлення виробів з металу вже сьогодні, зв'язавшись з нашим менеджером за телефоном або e-mail. Гарантована швидка та професійна консультація з усіх питань!

ГАЛЕРЕЯ
ПОРТФОЛІО

#mr_ltd_ua

Більше робіт шукайте в нашому instagram